Дружина Президента України Олена Зеленська у неділю, 16 червня, відвідала міжнародний дитячий центр «Артек», який відзначає 94-ту річницю заснування.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Разом з першою леді дитячий табір у Пущі-Водиці відвідав видатний спортсмен, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

«Чудово, що в нас є такі заклади. І таких центрів потрібно більше, бо "Артек" унікальний. Я також була в «Артеку» в Криму. Це були незабутні моменти моєї юності. І дуже символічно, що я була в таборі в 1994 році, а сьогодні "Артек" відзначає 94-ту річницю», – зазначила дружина Президента.Згідно з повідомленням, Олена Зеленська та Бубка у супроводі генерального директору закладу Сергія Капустіна оглянули Арт-село «Артек» та студії малярства на склі, арт-живопису, графіки; паперопластики та арт-моделювання. Нині в оздоровчому центрі триває пленер під керівництвом українського художника Юрія Пацана. Олена Зеленська також відвідала інноваційний освітній центр – біологічну, хімічну та фізичну лабораторії, а також лабораторію роботехніки.

Крім того, за даними прес-служби, разом з першою леді в «Артек» приїхали відомі актори, головні герої серіалу "Школа" Олександр Петренко та Ірина Кудашова.

У свою чергу “артеківці” презентували дружині Президента подарунки, зокрема картину на склі та прикрасу з бісеру.