У передмісті Києва, у Вишневому – сплеск агресії бездомних собак, які нападають на людей. За останній місяць від їх зубів постраждали п'ятеро місцевих жителів. 
Собаки нападають зграєю, валять людину на землю і нещадно терзають. Останнім постраждав дев'ятирічний школяр, якому собаки завдали 16 укусів, покремсавши ногу, повідомляє Корупція. Інфо
"Ми сьогодні були на перев'язці, і в понеділок нас випишуть з лікарні, через три тижні лікування, – розповіла Валентина Біленко, мама хлопчика.

Собаки напали на Максима вранці, о 7:30, коли він йшов до школи. Пси повалили його на землю і почали кромсати за ліву ногу, порвали штани. Медики нарахували 16 глибоких укусів на нозі, синок не міг сам ходити! " За її словами, тварини нападають на людей навіть вдень.

На 17-річну школярку Олександру троє собак напали вдень 8 жовтня – повалили на землю, сильно покусали обидві ноги і плече. Дівчинка дивом зуміла відбитися від тварин. 

"Ми вимагаємо від влади вжити термінових заходів і прибрати агресивних тварин з вулиць міста, по якому стало страшно ходити. Собаки на сказ не хворі, але їх агресивність по відношенню до людей і дітей абсолютно незрозуміла. Син дуже сильно перелякався. Він тепер боїться виходити на вулицю, особливо коли бачить собак", – розповідає Валентина Біленко.

Місцеву жительку Ольгу зграя покусала першою. "На мене зграя чорних собак напала 17 вересня. Я отримала три укуси в обидві ноги. Найдивніше, що собаки нападають на людей з періодичністю в тиждень. У зграї найагресивніші дві собаки, вони і кусають людей. Від зубів тварин в Вишневому постраждала ще літня жінка, але в іншій частині міста", – поділилася з нами Ольга.

Більше за всіх постраждав 39-річний житель Вишневого Олександр. Його сестра Лілія Гонгальська розповіла нам: "Брат завжди ходив однією стежкою з роботи. Собаки повалили його на землю, почали кусати. Врятували його щільні джинси і рюкзак, яким він відбивався. Озвірілі тварини переслідували його, стягнули з нього і порвали куртку і кофту. У нього покусане все тіло: ноги, руки, пахви, спина. Він отримав понад 50 укусів, втратив багато крові. Хтось із перехожих вистрілив з ракетниці і налякав собак. Ми, на жаль, так і не знайшли рятівника… Брат сказав, що вже не сподівався, що залишиться живим. У лікарні він пробув два тижні. Після нападу собак він став абсолютно сивим".

За її словами, зграю цих собак годує якась жінка сирими кістками з кров'ю. "Собака, яка спробувала кров людини, буде і далі нападати!" – Каже Лілія.
За словами постраждалих, двох бездомних собак забрали волонтери, ще двох – ватажків зграї – планували виловити і відправити до притулку в Бородянку.

У той же час в мерії Вишневого проблеми не бачать. Там, виявляється, чули тільки про випадок нападу собак на хлопчика.

"У нас працює притулок для тварин, де собак стерилізують, а потім випускають на вулиці. Всі агресивні собаки є в притулку. А напади відбуваються не на території Вишневого, а на кордоні з селом Софіївська Борщагівка", – заявив Сергій Пишний, секретар міськради Вишневого.