До столичних поліцейських надійшла інформація від адміністрації хостела, розташованого у Шевченківському районі міста. За їх словами, в одній із кімнат міні-готелю тривалий час живе маленька дівчинка без батьків, передає Корупція.Інфо.

Про це інформує відділ комунікації Національної поліції в Києві.

«За викликом виїхали співробітники ювенальної превенції територіального управління поліції спільно із працівниками Служби у справах дітей районної в місті Києві державної адміністрації», – йдеться у повідомленні.

Популярне: "Біблійна мітка звіра": Українці знайшли таємний символ на біометричних паспортах

Також зазначається, що прибувши за адресою, поліцейські встановили, що матір разом із донькою оселилася тут більше місяця тому. За документами вони приїхали до столиці із Алчевська. Трохи пізніше персонал закладу помітив, що матір давно тут не з’являється. Весь цей час дівчинка жила в кімнаті із незнайомими постояльцями, які годували її.

Поліція встановила, що ніяких протиправних дій відносно дівчинки не вчинялося. А невдовзі, після комплексу розшукових заходів, працівники ювенальної превенції на залізничному вокзалі знайшли матір дитини. Жінка займалася бродяжництвом та жебракуванням, до того ж – перебувала нaпiдпuтку.

Вона розповіла правоохоронцям, що раптово зaхвoріла, тож її забрала “швидка”. Нібито весь цей час 36-річна жінка перебувала на лікуванні, а відтак не могла приділити увагу дитині. Ці відомості наразі перевіряються.

Поліцейські направили дівчину на обстеження у місцеву лікарню. Тим часом у відношенні «гoре-матері» розпочато кpимінальне провадження за ст. 166 (Злiсне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кpимінального кодексу України. Триває об’єктивне розслідування цієї справи.