У Кучеренка Максима діагноз: порушення обміну циклу сечовини, гіперамоніємія, гіпергомоцистеінемія, гіпераміноацидопатія, вторинна дисплазія сполучної тканини, мітохондріальна дисфункція, стійкі ураження органів і системи, затримка стато-кінетичного розвитку із різко вираженими руховими порушеннями, різко вираженою затримкою мовного розвитку, вираженою когнітивною недостатністю, часткова атрофія дисків зорових нервів обох очей, косоокість, плоско-вальгусна деформація ступень, пише ТСН.

Батьки забили тривогу, коли хлопчику було всього 6 місяців. Малюк не міг тримати голівку, не фіксував погляду. Звернення до лікарів виявляли у малюка все нові діагнози, з якими доводилося боротися.

"Дитина перебуває на дієті (безказеїнова та безглютенова). Зараз Максиму не говорить, не ходить, не жує їжу. Рекомендована іпотерапія, дельфінотерапія, томатіс-терапія (дуже дорогі заняття), реабілітації. ", – розповідає мама хлопчика.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

У родині може працювати лише батько. Мама доглядає сина і молодшу донечку. Тому назбирати потрібні кошти їм вкрай важко.

"Я дуже хочу, щоб мій син зробив свої перші самостійні кроки. Дуже важко, коли ти не в змозі допомогти своїй дитині. Тому я звертаюся до Вас за допомогою", – каже мама Максима.

Реквізити для допомоги:

Мій картковий рахунок в Приватбанку № 4149499101178844

Кучеренко Юлія Олександрівна