Шестеро людей загинули під час пожежі в приватному будинку в Алтайському краї (Росія). Про це повідомляється на сайті регіонального слідчого управління СКР.

“Під час гасіння пожежі на вулиці Першотравнева в населеному пункті Глибоке виявлені тіла шести чоловік – двоє дорослих і четверо дітей”, – повідомило джерело.

До гасіння залучалися 6 чоловік і три одиниці техніки. Обставини загоряння і загибелі людей з’ясовуються.

Слідчі порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 109 КК (заподіяння смерті з необережності двом або більше особам). Фахівці з’ясовують причини пожежі.

У регіональному главку МНС повідомили, що інформація про пожежу надійшла в 6:42 за місцевим часом. Її ліквідували в 08:58. В гасінні пожежі брали участь 28 рятувальників і 12 одиниць техніки.

Як повідомляє Mash особистості жертв, включаючи 4 дітей, поки не встановлені. В даний момент пожежу загасили, порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 109 КК РФ ( “Заподіяння смерті з необережності двом або більше особам”).

Пізніше телеграм-канал повідомив, що особи встановлені.

Ціла родина, шість чоловік: Батько, А.Н. Рубанюк, мати, О.Ф. Рубанюк, діти: Антон (2009), Ольга (2012), Максим (2017), Вікторія (2019)