Стало відомо, що в віці 78 років з життя пішла австралійська співачка Хелен Редді, не доживши до свого дня народження всього кілька тижнів. Про смерть співачки повідомили її діти на фан-сторінці в соціальній мережі.

«З глибоким сумом ми повідомляємо про смерть нашої улюбленої мами Хелен Редді. Вона померла вдень 29 вересня 2020 року в Лос-Анджелесі. Наші серця розбиті, але нас втішає усвідомлення того, що її голос буде звучати вічно », – написали діти співачки.

Причина смерті не названа, але відомо, що в 2015-му артистці був поставлений діагноз “стареча деменція”, і з тих пір вона проживала в богадільні для голлівудських пенсіонерів.

Хелен Редді народилася 25 жовтня 1941 року о Мельбурні, Австралія, в родині акторів. У 24 роки, будучи матір’ю-одиначкою з трирічною дитиною на руках, приїхала в Нью-Йорк, маючи в кишені двісті доларів. І незабаром несказанно досягла успіху, ставши найбільш продаваною співачкою в світі в 1973-1974 роках.

На її рахунку – премія “Греммі”, власне телешоу в прайм-тайм і номінація на “Золотий глобус” за роль сестри Рут у фільмі-катастрофі “Аеропорт 1975” – як кращій дебютантці. А також роль Нори в “Драконові Піта”, поява в “Клубі самотніх сердець сержанта Пеппера”, серіалах “Човен любові”, “Острів фантазій”, “Джефферсон”, “Повелитель звірів”, “Діагноз: вбивство”.

Тричі була заміжня. У тому числі за актором і продюсером Джеффом Уолденом.

Дебютний альбом випустила в 1971-му. У 1972-му вийшла третя платівка співачки I Am Woman. Пісня стала гімном феміністського руху – її, зокрема, виконувала артистка Джеймі Лі Кертіс під час протестного жіночого маршу проти президента США Дональда Трампа в Лос-Анджелесі в 2017 році. Артистка отримала «Греммі» в 1973 році як співачка року. Серед інших її хітів – I Do not Know How to Love Him, Crazy Love, Delta Dawn, і Angie Baby.