Кілька годин тому почалася термінова евакуація дитячого наметового табору біля гори Близниця на популярному українському курорті Драгобат. Причиною став випав вночі сніг, передає Корупція.Інфо

Як повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, на момент початку евакуації в таборі перебувало 27 дітей. Через сніг, що випав, в горах відбулося різке зниження температури, і діти могли отримати обмороження. Рятувальників довелося задіяти через загрозу лавин.

Популярне: "Помітно схудла і …": Фото Надії Савченко із зали суду

"У цій місцевості виявився дитячий наметовий табір, в якому відпочивають 27 дітей. На місце виїхали рятувальники з теплими ковдрами і гарячим чаєм. За Станом на 08:00 температура повітря на високогір'ї становить близько 1 градуса тепла", – зазначив Москаль

На 12.00 операція з евакуації добігає кінця, діти доставлені в найближче село Білин. Всього в таборі виявилося 35 осіб, 27 з яких – діти. Для надання допомоги задіяли сім рятувальників і чотири одиниці техніки.

Нагадаємо, що сьогодні вночі в Карпатах випав сильний сніг, синоптики попереджають про можливе погіршення погоди і застерігають туристів від походів.