В Інтернеті оприлюднили відеоролик, на якому видно, як народні депутати Юрій Левченко і Семен Семенченко запалюють димову шашку в туалеті Верховної Ради України, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…Крім того, вони не пускали в туалет охоронців і прибули на виклик співробітників екстрених служб, які насторожилися від диму в Раді.
Як заявив Левченко, шашку в Раді він запалив, щоб зупинити депутатів. Він вважає, що все зробив правильно. А в туалеті, як він стверджує, депутати проводили "випробування, як зберегти українську Конституцію".
Після проведеного тренування нардепи пройшли в сесійний зал і запалили ще одну димову шашку там. Її із залу виніс нардеп від "Народного фронту" Андрій Тетерук.

"Я намагався винести з приміщення через найближчий вихід, але він був заблокований. Тому я прямував до найближчих відкритих дверей для того, щоб якомога швидше винести її з залу", – заявив він в одному з своїх інтерв'ю.