На початку березня зірковий психолог Наталя Холоденко вдруге стала мамою. І от через декілька тижнів після народження доньки Вів’єн, Наталя опублікувала фото дівчинки на своїй сторінці у соціальній мережі Інстаграм. 

 

“Дівчатка збираються на зйомку. А в цей час під кожним відео на ютюбі і під статтями в фб розривають на частини жінок зі статусом „Щаслива мати, щаслива дружина“. Їх турбує, що я — „страшна, як жаба“ після схуднення, що не народжувала (ну не може жінка після пологів „так виглядати і скакати на підборах“, і що психолог я жахливий, „стерва зіркова“… Ну що поробиш? Все приймаю: на перегної відмінно ростуть квіти, а негативна енергія — теж енергія, у господарстві все знадобиться”, — написала Холоденко.

Підписники розділили думку Наталі щодо несправедливої критики. 

“Нещодавно думав про цю метафору про перегній і квіти. За вміння трансформувати будь-яку енергію в корисне я тебе дуже поважаю!”, “Я зараз теж кайфую від того,що дозволила собі не намагатися подобатися і говорити,що думаю!”, Справжній приклад як потрібно реагувати на негатив”, “Наталя, Ви прекрасна! Будьте щасливі! Мені теж деякі говорили, що народиш – подивимося, як будеш пироги пекти. Народила трьох, і так само печу у задоволення”, – написали фоловери.