Трошки вам в стрічку про медичні «реформи». – повідомляє Корупція.Інфо

Учора почалась проблема, яку я для себе діагностую як загострення гаймориту. Оскільки лівий бік обличчя сильно болів, то довелось звернутися в поліклініку. Чи як його тепер називають, центр первинної меддопомоги в Дніпровському районі. Все починалось, ніби по реформованому. Якась тітонька за склом видає талончики направлення до лікарів, при цьому додає — «в порядкє жівой очєрєді». Мені до ЛОРа, як виявилось аж на п’ятницю. 

Пішла дивитися на ту «живу очєрєдь», бо біль був нереально сильний. Як виявилося з 9 чоловік лише одна дівчина мала талон на сьогодні на 11:30, до слова ій його видали тиждень тому. Всі інші записані також на п’ятницю. За дві години мого сидіння в черзі з майбутнього намалювався ше дідусь з минулого, бо йому дільничий виписав талон на сьогодні. Моя черга до мене дійшла за 15 хв до закінчення приймального дня ЛОРа.

Питання: нафіга всім виписувати талони наперед, коли вони й так сидять в живій черзі? Але знаєте, що мене порвало? Це коли ти сидиш дві з половиною години, чекаєш, коли тебе огляне лікар і випише, щось таке чарівне, що зменшує болі, нарешті ти заходиш в кабінет зі своєї «п’ятничноі черги майбутнього», думаєш ну нарешті — ан-Нет! Сивочолий ЛОР починає огляд з наїзду, де моя картка, чи може я тут не прописана, де огляд гінеколога, флюорографія, і взагалі де він може ознайомитися з історією моіх болячок? 

Я питаю: навіщо? Я ж прийшла з дуже конкретними болями — в районі гаймових пазух. На що його очі округляються і він до медсестри: Наташа, ану бігом пиши, у неї може бути й справді гайморит, хай біжить робити знімок. І нічого, що у них там в поліклініці о 13:00 починається обід. Кажу, я ж не встигну потім до вас повернутися. Сплавили вони мене в другу чергу. Бо на знімки теж жива черга. Навіть гірше, там ще треба чекати, коли викличуть.

Реформи вони такі реформи. Поїхала шукати приватний мед центр.