Рак уразив наднирники 3-річної Падашулі Ганни і тепер крихітці доводиться щодня переносити важке лікування.

«Наше життя розділилася на до і після в січні 2019 року. Все почалося з легкого нездужання, млявості, а потім, через 3 дня з'явилась біль в животі, який супроводжувався температурою 37-37.5. Ми звернулися до лікаря, але призначене лікування не дало результатів. Стан Анечки погіршувався з кожним днем. Попередній діагноз вдалося встановити лише в обласній дитячій клінічній лікарні в м.Дніпро. Там дівчинка перебувала два дні в реанімації. Велика пухлина вразила печінку, тисне на легені і селезінку. У черевній порожнині і в легких почала накопичуватися рідина», – розповідає батько крихітки, пише ТСН.

Родина шукала клініку, яка буду готова допомогти вилікувати донечку. На реанімобілі дитину доставили до московської клініки, яка спеціалізується на ракових захворюваннях у дітей.

«З перших днів, по прибуттю, їй почали проводити додаткове обстеження і підтримуючу терапію. Підключили парентеральне харчування, був призначений курс антибіотиків, щоб не прогресувала бактеріальна інфекція в легенях. На зараз проведено перший блок хіміотерапії. Проводиться інфузія. Організм Ані відповідає на лікування», – розповідає тато дитини.

Зараз батьки дівчинки збирають кошти на оплату лікування і їм вкрай потрібні допомога.

«Наше подальше лікування може виявитися під загрозою зриву, у нас немає всієї необхідної суми для оплати рахунку. Анечка вже пройшла такий важкий шлях, нехай крізь муки, адже попереду ще операція з видалення пухлини і ТКМ. Ми змушені просити допомоги у небайдужих людей і звертаємося до вас за допомогою. Допоможіть нам врятувати нашу дитину», – просить тато дівчинки.

Реквізити для допомоги:

 ПриватБанк 5168 7573 9102 1138 Падашуля Вадим Станіславович

https://www.facebook.com/groups/567960530342950/?ref=group_header