Міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає, що суспільство має бути вдячне відомому пранкеру “Джокеру” за викриття політиків

Про це Криклій заявив журналістам перед засіданням уряду.

“Це (чи залишиться заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна на своїй посаді, – ред.) залежатиме від неї, і вона прийматиме рішення. Особисто мене, звісно, певні речі здивували. Якщо їй буде комфортно, коли і у вас, і у мене як керівника є питання щодо довіри. Певним чином маємо бути вдячні “Джокеру”, що такі речі з’являються, і ми можемо про це говорити відверто зі ЗМІ”, – сказав Криклій.

Нагадаємо, 19 листопада відомий пранкер “Джокер” у нібито таємній переписці із заступницею міністра інфраструктури Олександрою Клітіною намагався змусити її зібрати компромат на очільника Мінінфраструктури Владислава Криклія й при особистій зустрічі надати його президенту Володимиру Зеленському.

Клітіна заявила, що готова очолити Міністерство, і що Криклій не бажає, щоб вона займалася питаннями “Укрзалізниці”, оскільки “вони там щось “мутять” з тендерами на локомотиви й т.д”.