Кандидат у народні депутати від ВО "Свобода" по округу №192 на Хмельниччині Назарій Чепко заявив про напад на себе.

На своїй сторінці в Facebook він звинуватив у нападі конкурента по округу, чинного нардепа Олександра Герегу.

"Сьогодні вночі екс-регіонал – Герега намагався мене вбити за опубліковану мною правду про нього", – написав Чепко.

Пізніше він додав, що дав пояснення СБУ щодо нападу.

У коментарі ОПОРІ Чепко зазначив, що зловмисник без жодних слів цілився йому ножем у серце, проте удар вдалося відбити, тож обійшлось без серйозних наслідків. Обличчя свого кривдника кандидат не бачив.

Напад він пов’язує з поширенням газет та листівок про Герегу.

"Ми видали і газету, і листівку. Після чого нам передавали, що судити будуть… Вчора ми роздали листівку, в якій опублікували розслідування програми "Схеми", після чого до мого побратима, який займається агітацією в Ярмолинцях, підійшла невідома людина віком 25-30 років і запитала, чи це він підтримує там Чепка Назара. На ствердну відповідь незнайомець сказав: "Ну, дивись, щоб тобі не загнали тепер в око ножа"… І відбулось це після листівок, які дали дуже хороший ефект", – сказав кандидат.

Заяви представника Гереги та лікаря надаємо.
За словами чергового лікаря травмпункту Городоцької районної лікарні Олександра Кушніра 13 липня близько 2 години по допомогу звернувся чоловік, який представився Назарієм Чепком і повідомив, що на нього напали і нанесли декілька травм.

«Хворий був мною оглянутий, при цьому була виявлена невелика рана на грудній клітці зліва, рана неглибока, поверхнева, тобто вона не проходила глибше шкіри, не пошкоджувала ні м’язевої тканини, не проникала у плевральну порожнину, що могло чинити більш серйозні наслідки для життя. Така травма загрози для здоров’я чи життя пацієнту не представляла».


Також лікар зазначив, що оскільки Чепко заявив, що це кримінальна травма, згідно нормативних документів він повідомив працівників поліції.


«Дуже швидко протягом 5-7 хвилин працівники поліції приїхали, однак пацієнт Чепко Назарій відмовився писати заяву та давати якісь пояснення. Вони з ним поспілкувалися, після чого вони пішли, а також за ними пішов додому Назарій Чепко у супроводі батька та дружини чи співмешканки. Ці травми, що він отримав, ніякої загрози для здоров’я та , щоб зробити щеплення від правця. І хоча я був на чергуванні до 8 ранку, я чекав його до 10, але Назарій Чепко не з’являвся у травмпункті», – сказав він.


Представник штабу Олександра Гереги, якого Чепко звинуватив в інциденті, Валерій Парамей, так прокоментував події:


«На жаль, необґрунтовані звинувачення проти політичних опонентів – поширений спосіб брудної агітаціі.


Сприймаємо заяву кандидата в народні депутати Назарія Чепко про напад на нього – намаганням дискредитувати свого опонента по округу. Якщо на кандидата здійснено напад він має звернутися до правоохоронних органів. Правоохоронці мають висувати версії та знаходити винуватих, а не сам кандидат. Наразі із заявою до правоохоронців Чепко не звертався.
Його публічні закиди є необґрунтованими й не підтверджені жодними фактами чи доказами. Хочемо нагадати, що згідно закону за дії, що завдають шкоди честі, гідності та діловій репутації особи передбачена цивільно-правова відповідальність».

Як повідомили омбудсмену із захисту виборчих прав громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області Володимиру Гарієвському представники обласного управління поліції, правоохоронці відібрали в Чепка пояснення, від проходження судово-медичної експертизи кандидат відмовився.

На прохання ОПОРИ про коментар щодо звинувачень, які висунув Чепко, у штабі Гереги надали відео, в якому представник кандидата Валерій Парамей зазначає: "Необгрунтовані звинувачення щодо політичних опонентів – найпоширеніший спосіб брудної агітації. Тому сприймаємо заяву кандидата в народні депутати Назарія Чепка про напад на нього намаганням дискредитувати свого політичного конкурента на виборчому окрузі".

Олександр Герега був народним депутатом VII скликання від Партії регіонів і VIII скликання (позафракційний). Співвласник мережі гіпермаркетів "Епіцентр", "Нова Лінія".