Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія спробували провокувати пранкери. Про інформаційну атаку повідомляє офіційна сторінка церкви у Facebook.

Як стало відомо, вчора митрополиту Епіфанію надійшов дзвінок нібито від імені європейського посадовця Девіда Макалістера, голови Комітету закордонних справ Європейського парламенту. Під час розмови голос у слухавці завів мову про якесь захоплення Лаври, про підтримку тих чи інших кандидатів на виборах, про ставлення до сексменшин, повідомляє "5 канал".

Провокатори почули у відповідь, що Українська Церква виступає проти насильства, жодних захоплень Лавр не може бути, а щодо нетрадиційної сексуальної орієнтації, то притримується біблійних позицій – це гріх. Стосовно політичного процесу, то церква в нього не втручається.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У Православній Церкві України переконані: провокували російські спецслужби, адже схожі дзвінки вже надходили. Епіфанію теревені по той бік слухавки здалися дивними, тож розмову він не завершив.

"Кремлівські спецслужби, прикрившись ім'ям депутата Європейського парламенту, намагалися в розмові спровокувати Предстоятеля Православної Церкви України…Через так званих "пранкерів" (осіб, які у телефонній розмові видають себе за іншого) спробували вчинити інформаційну провокацію", – зазначили у прес-службі ПЦУ.