Снимок2

Молодята та гості прийшли на торжество в національних костюмах, передає Корупція.Інфо

Як розповіла організатор урочистості, волонтер Алла Русс, минулої неділі госпіталізований солдат-резервіст Сергій і його кохана Любов, яка зуміла підняти його на ноги після трьох тижнів в комі, попросили допомогти їм з реєстрацією шлюбу, а волонтери вирішили: людям необхідне свято.

Молодята та гості прийшли на торжество в національних костюмах. Майданчик у дворі госпіталю прикрасили аркою з квітів і кулями у формі сердець синьо-жовтих кольорів. За словами молодят, весілля вони обговорювали останні 9 років, які провели разом. На торжество покликали родичів і тих людей, які допомогли врятувати Сергія після того, як він потрапив у госпіталь з діагнозом "менінгоенцефаліт".

"Ще сімнадцятого квітня Сергій потрапив у госпіталь з менінгоенцефалітом і через деякий час впав у кому. Лікування було складним і дорогим, тому лікарі попросили допомоги у волонтерів", – розповіла волонтер і організатор весілля Алла Русс. Жінка зазначила, що за першим же дзвінком Любов примчала до Одеси з Дніпропетровської області і почала доглядати за Сергієм.

"Після виходу з коми Сергій втратив пам'ять, так що Любові довелося заново вчити з ним алфавіт, робити перші кроки", – зазначила Алла і додала, що лікарі кажуть, мовляв, дівчині потрібно поставити пам'ятник. Завдяки її зусиллям Сергій досить швидко пішов на поправку і на весільній церемонії встав з інвалідного крісла і самостійно ступив на рушник.

Як повідомлялося раніше, боєць з Одеси вирішив одружитися в госпіталі в Маріуполі. Волонтери організували збір коштів, щоб доставити кохану до пораненого бійця.

Снимок  Снимок3 Снимок4 Снимок5 Снимок6