В Україні необхідно скасувати розпродаж державних активів, уряд має відзвітувати перед Радою щодо приватизації та тарифної політики, заявив співголова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко, виступаючи з трибуни Верховної Ради у вівторок, 22 травня, повідомляє сайт політичної сили, передає Корупція.Інфо.

"Уряд продовжує методично добивати ліквідні промислові підприємства, доводячи їх до банкрутства з метою продати потім за копійки. Серед них – заводи аерокосмічної галузі, Одеський припортовий завод, "Турбоатом" та інші. В умовах кризи в економіці і знецінення національної валюти ми вимагаємо скасувати грабіжницьку приватизацію за безцінь та під своїх людей. Ми вимагаємо і я особисто наполягаю на негайному звіті уряду з приводу цього дешевого розпродажу державних активів, і окремо ми вимагаємо відзвітувати по тарифній політиці в поточному році", – сказав нардеп.

Бойко вважає, що необхідно змінювати курс, оскільки нинішній призводить лише до проблем.

Популярне: "Брудний і смердючий міністр Омелян…": Помилка української телеведучої взірвала Мережу (ВІДЕО)

"По суті, це призведе до чергового зубожіння населення. Я їжджу по всій країні, і всюди люди ставлять одне й те ж запитання: чим узагалі займається уряд? Тільки за останній місяць відбулися отруєння дітей у Черкасах і на Дніпропетровщині, пожежа на складах боєприпасів у Харківській області. На вулицях продовжує зростати кримінал, кількість загиблих від дій якого вже перевищує бойові втрати. Укупі з медреформою українцям, схоже, залишають два варіанти – померти або емігрувати з країни. Такий курс влади необхідно терміново змінювати", – підкреслив політик.