Про це повідомив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Depo.ua. – повідомляє Корупція.Інфо

Він повідомив, що САП отримала від детективів НАБУ клопотання про обрання запобіжного заходу для Охендовському 16 грудня.

"Зараз ми це клопотання вивчаємо, думаю, у понеділок (19 грудня) звернемося до суду з даним клопотанням", – зазначив Холодницький.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що зібрано достатньо доказів для оголошення голові ЦВК Михайлу Охендовському підозри в незаконному отриманні грошей з "чорної каси" Партії регіонів.

13 грудня керівник САП підписав підозру Охендовському у справі про "амбарну книгу" Партії регіонів. Ввечері того ж дня її було оголошено голові ЦВК в аеропорту, коли той повернувся з відрядження.

За словами Холодницького, документами так званої "чорної бухгалтерії" ПР підтверджуються чотири випадки отримання Охендовским готівкових коштів в офісі Партії регіонів у Києві на вул. Липській, 10, на загальну суму $16 734 США.

Сам Охендовський заявив, що вважає вказане кримінальне провадження сфабрикованим, але готовий до співпраці зі слідством.

15 грудня Главу ЦВК викликали на допит в НАБУ. Перед допитом, відповідаючи на питання про заяви Онищенка, що його реєстрація кандидатом у депутати у 2014 році відбувалася по дзвінку президента Петра Порошенка або через гроші, Охендовський заявив, що  до нього ніхто не звертався  з цього приводу.