lmr_sesija_smittia_shturm99179

Сьогодні у центр Львова з’їхались силовики чи не зі всієї Західної України.

Як повідомляють кореспонденти «Вголосу», машини правоохоронців мали маркування щонайменше чотирьох областей, а також Києва, передає Корупція Інфо.

На фото, розповсюджені в Інтернеті, видно авто не тільки з Львівщини, а й з Івано-Франківської, Чернівецької та Житомирської областей.

Військові вантажівки, які зранку стояли на площі Ринок, роз’їхались раніше. Частина з них мала маркування Київщини.

Як повідомляли, Львівська міськрада зранку була заблокована спецпризначенцями, людей травили газом. Активісти заявили, що сутички у Львові спровокував Садовий. За їх словами, спецпризначенці мали помпові рушниці та автомати.

Раніше Садовий злякався і утік.

Нагадаємо, що раніше мер особисто звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про те, що є небезпека захоплення державних органів влади. Власне через це МВС і дало команду стягнути Національну гвардію до будівлі Ратуші.

Як відомо, на минулу позачергову сесію міський голова Львова Андрій Садовий не прийшов, побоюючись народного гніву за Грибовицьку трагедію.

Відзначимо, що трагедія у Грибовичах викликала обурення діями мера, який роками блокує будівництво сміттєпереробного заводу та всіляко перешкоджає вирішенню цієї проблеми.