Відомий український співак і тренер популярного вокального шоу "Голос Країни" Дмитро Монатік висловився про конкурс Євробачення.

Після скандалу з переможницею Нацвідбору Maruv і рішення нашої країни відмовитися від участі в конкурсі, співак заявив, що ніколи не уявляв себе учасником цього конкурсу, але додав, що його точка зору може змінитися в майбутньому.

"Зізнатися чесно, ніколи не бачив себе в рамках даного конкурсу саме в якості учасника. Не можу сказати наперед, як складеться доля, можливо, мої плани зміняться. Але точно не зараз", – сказав Монатік.

Нагадаємо, що Україна не братиме участі в пісенному конкурсі Євробачення, який з 14 по 18 травня в ізраїльському місті Тель-Авіві.  На Національному відборі перемогу здобула співачка MARUV, проте навколо неї розгорівся скандал через виступи в Росії.  Артистці дали добу на те, щоб відмовитися від запланованих гастролей в Росії.  В кінцевому рахунку контракт з MARUV так і не був підписаний – з метою уникнення надмірної політизації конкурсу.