Недавно кандидат у народні депутати по 116 окрузі, Дмитро Разумовський, давав інтерв’ю на ТРК «Львів» у програмі «Вибори – 2014» та в ефірі Львівського радіо. У процесі цих передач, кандидат пояснив свою позицію, плани, які потрібно реалізувати, проблеми у Львові та Україні загалом.

Основна проблема, яку пан Дмитро зачепив, це організація «покращення» життя у Львові. Варто розуміти, що Львів зараз дуже важливий на теренах України. Адже П. Порошенко заявив, що Стратегія – 2020 почнеться саме зі Львова. Ця стратегія стане початком виходу із кризи всієї держави. А, отже, Львів стає непросто культурною столицею, а й потужним центром антикорупційної, люстраційної та інших систем. Тому Д. Разумовський апелював до сьогоднішнього стану у місті. А це стан не лише головних площ, центру міста, який ремонтували ще до «Євро – 2012», ну, і покращують зараз, до виборів. Це стан віддалених вуличок від центру. Стани під’їздів, парків, вже від декількох метрів від центру просто жалюгідні, акцентував кандидат. Чиновники Львова не контролюють куди йдуть гроші від європейських держав, які надають Україні та місту безпосередньо, або ж не хочуть контролювати, бо їм такий процес вигідний. По новинах ми чуємо захмарні суми позик від  інших країн, проте у Львові постійно ремонтують тільки центральну частину. У той час як на таких районах, до прикладу, як Шевченківський, Залізничний навіть не прибирають двірники (або ж дуже рідко прибирають). Якщо ми йдемо до стандартів Європи, європейського міста необхідно принаймні тримати в чистоті Львів.

До речі, хочемо розповісти закулісну таємницю. Після такої заяви в ефірі, про бездіяльність двірників, під офісом пана Разумовського (юридичної компанії «Закон і Захист»), активно розпочалось вуличне прибирання.

То невже, щоб хоч щось почало прибрати необхідно йти на телебачення чи радіо і знову, і знову нагадувати відповідним органами їхні завдання?! Механізм роботи вищих чинів, просто абсурдний.

Крім того кандидат у депутати розповідав і про інші реформи, адже будучи у Верховній Раді, політик повинен бути компетентним у багатьох сфера та досконало апелювати проблемами/вирішеннями того чи іншого питання. Так Д. Разумовський говорив про актуальну проблему корупції в медицині. Адже часто люди навіть не можуть заплатити і за ліки, і за лікаря, і за довідку, і за аналізи… (список можна продовжити) Питання корупції, взагалі, болюче, саме воно є найбільшою перешкодою на шляху до сильної держави. Кандидат запропонував своє вирішення – страхова медицина – щоб люди знали за що вони платять, чому і скільки. Прозора схема дозволить хворому знати чому він платить, така медицина залишить у минулому «чорну оплату» на руку лікарів, які часто-густо навіть і не компетентні.

Не залишив без уваги кандидат і реформи про армію. Найважливішим стало питанням вступу до НАТО, варто чи ні? Д. Разумовський наголосив, що необхідно Україні бути, перш за все, сильною державою. А для цього їй потрібний сильний внутрішній та зовнішній устрій. Країні необхідна самостійність. Тому замість вступу до НАТО та примарних надій «допомоги від когось», варто відновити ядерний статус, підвищити дієздатність нашої армії.

«Знищимо корупцію – заживемо як люди» – салоган передвиборчої програми кандидата. Пан Разумовський розуміє, що основна проблема – це корупція, яка міцно вкоренилась у нашій державі, у нашому місті, і з цим треба боротись. Для цього кандидат вже запустив проект «Поборемо корупцію разом», де висвітлює правопорушення різноманітного формату, але цього мало. Адже корупція сидить по кабінетах, які, на жаль, вміють приховувати свої «справи». А для змін потрібні дії, у різних сферах. Необхідні грамотні кроки, які відповідатимуть як українцям, так і законодавству, якому ще теж потрібні зміни.

Інші питання, які висвітлив кандидат, Ви зможете послухати в записі ефіру з Львівського радіо, який пізніше ми викладемо. Думайте – голосуйте!