Дебати дозволяють виборцям побачити їхніх кандидатів ближче, послухати їх та спробувати почути. Крім того у дебатах можна сформувати думку про свого кандидата у порівнянні, що дозволить максимально об’єктивно оцінювати можливого майбутнього політика. Сьогодні у Прес-клубі відбулися дебати з кандидатами у народні депутати по 116 окрузі. На них був присутній Дмитро Разумовський – директор юридичної фірми «Закон і захист» та засновник ГО «Поборемо корупцію разом». Опоненти поділилися своїми ідеями, переконаннями, планами.

Обговорювали вони і злободенне на сьогодні питання, що стосується війни на сході – чи потрібно продовжувати наступ. Як і президент Д. Разумовський підтримав мирний план вирішення цієї справи. А саме зараз варто модернізувати армію, закупити техніку та взагалі забезпечити усім необхідним, аж тоді весною заявити про свою нову силу. Зрозуміло, що для таких рішучих кроків необхідна фінансова сила у державі. Вирішення – це елементарна боротьба з хабарництвом. Адже озвучені суми, які вкрав у держави В. Янукович, показують на скільки ж багата наша країна. Україна має величезну перспективу процвітання при відсутності корупції. Тому в Україні слід підтримувати такі антикорупційні закони, які віднедавна почав приймати уряд. Але при цьому ці закони мають писати фахівці, щоб вони мали реальний механізм здійснення. Для цього, зрозуміло, потрібно застосовувати фахівців з юридичної сфери. Тобто майбутні політики мають знати юриспунденцію, щоб не повторювались помилки минулого. Крім того, хороший політик, на думку Д. Разумовського, має мати і управлінські навички, адже саме він керуватиме державою.Про свою діяльність як кандидата Д. Разумовський сказав, що він не обіцяє людям того чого не може зробити. Так коли виникає питання неякісної, а подекуди жахливої, роботи комунальних служб Львова, він пояснює механізми та шляхи упорядкування їх. Це стосується і роботи більших структур.

Д. Разумовський розповів також про проблеми не лише на фронті, а й у військових, які вернулись звідти. Юридична компанія «Закон і захист» надає безкоштовну юридичну допомогу військовослужбовцям, і кандидат розповів, що часто військовим зі сходу не хочуть ставити, що вони учасники АТО. Юридичній компанії доводиться виборювати їхній заслужений статус. Але і це на достатньо, держава повинна більше робити для своїх героїв. Політикам слід не лише домогтися, щоб військовим видавали земельні ділянки, а й давали квартири; сім’ям загиблих давали пенсію – мінімум 8 000 грн.   

На завершення свого виступу кандидат закликав українців, щоб вони робили усвідомлений вибір.