Виконувач обов’язків генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Дмитро Шинкарчук заперечив можливість переїзду авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» зі Львова до Івано-Франківська.

«Я перевіряв інформацію і це є неправда. Крім того офіційно наш аеропорт авіакомпанія про це не повідомляла», – сказав в коментарі zahid.net Шинкарчук, передає Корупція.ІнфоВін також наголосив, що аеропорт в Івано-Франківську навряд чи зможе стати заміною львівського аеропорту з технічної точки зору.

Нагадаємо, вчора з’явилась інформаціяпро те, що авіакомпанія МАУ планує перемістити центр розвитку мережі зі Львова до Івано-Франківська. Про це повідомила газета «Вести» з посиланням на слова голови наглядової ради і співвласника МАУ Арона Майберга, який також заявив, що у планах компанії  є запуск міжнародних рейсів саме з Івано-Франківська.

На сьогодні лише відомо, що авіакомпанія отримала права на експлуатацію лінії Київ-Івано-Франківськ і цей рейс вже включено в розклад аеропорту.