ярош

Лідер політсили «Правий сектор» і нардеп Дмитро Ярош на своїй сторінці у Facebook висловився з приводу відставки Валентина Наливайченка з посади голови СБУ.
Лідер «Правого сектора» і нардеп Дмитро Ярош на своїй сторінці у Facebook висловився з приводу відставки Валентина Наливайченка з посади голови СБУ, передає Корупція.Інфо

Нижче наводимо текст, опублікований Ярошем у повному обсязі:

 


Український поет Петро Скунць якось сказав дуже гарні слова: «всіх прокричати, коли всі мовчать, всіх промовчати, коли всі кричать» …
Ось і зараз, у ситуації довкола Служби Безпеки України, варто сказати кілька слів.
– Валентин Наливайченко – мій друг, який " з мінусів" підняв СБУ і практично заново створив дієвий механізм захисту національної безпеки держави, який зміг нейтралізувати дуже багато терористичних загроз по всій Україні. Кажу про це абсолютно відповідально, тому що в багатьох спецопераціях по ліквідації російсько-терористичного підпілля брали участь і спецгрупи "Правого сектора".

Вважаю відставку Валентина Наливайченка нелогічним і несвоєчасною, яка до того ж, показала гнилість і цієї Верховної Ради. Такі приклади підкріплюють думки людей, режим внутрішньої окупації України з втечею Януковича нікуди не подівся, а тільки трансформувався і закамуфлювався і провокує радикалізацію суспільства.

– Йде війна з сильним і підступним ворогом – Російською імперією. В цей час будь самопоразка не йде на користь зміцнення обороноздатності України. Маю на увазі інформаційні атаки на в. о. Голови СБУ генерал-полковника Василя Грицака, який останній рік теж працював у команді Наливайченко з відновлення дієздатності Служби і посади керівника Антитерористичного центру провів масу успішних антитерористичних операцій.

– Знаю Василя Грицака як Офіцера, який особисто брав участь не тільки в плануванні, а й у виконанні бойових операцій, не ховаючись за спинами своїх підлеглих. А таких генералів на фронті, повірте, дуже мало …

– Стане генерал Грицак Головою СБУ – не знаю. Але впевнений в одному – ті, хто поливає брудом бойового офіцера – мудаки. Вибачаюся за неполіткоректність! ..

– За останні призначення заступників Голови нічого сказати не можу. З ними на війні не перетинався. Біографії у них не дуже … Але найближчий час покаже. "По плодах їх пізнаєте їх …"

Он внутрішні чвари!

Разом – до Перемоги!

Слава Україні!

яр