Питання фінансування східних регіонів, які були захоплені агресором, громадськість поставила критично. У результаті, президент підписав закон, який припиняє фінансування територій так званих «ДНР&ЛНР».

Без підтримки бізнесу влада самопроголошеної "ДНР" не спроможна сплачувати пенсії. Аби виправити ситуацію, сепаратисти намагаються налагодити систему збору податків. Поки безуспішно.

За офіційними даними Донецької обласної державної адміністрації, понад 600 тисяч літніх людей, що мешкають на території самопроголошеної "республіки" вже чотири місяці поспіль не отримують кошти. 

За даними самої "ДНР", станом на початок листопада вже пройшли перереєстрацію майже 3000 фізичних осіб і більше 1200 підприємців – юридичних осіб. Утім, достовірність цієї інформації в самому бізнес-середовищі Донецька викликає великі сумніви. "Дійсно, деякі підприємства налагоджують наразі співробітництво з "ДНР". Але, наскільки мені відомо, в тому списку нараховується не більше 200 юридичних осіб", – розповів DW топ – менеджер одного з підприємств Донеччини. Як результат, скарбниця у "республіці" бойовиків порожня. Немає жодних коштів, щоб загасити невдоволення пенсіонерів, яким до "виборів" другого листопада багато чого обіцялося. Тому "ДНР" намагається обурення людей спрямувати проти Києва, вимагаючи негайно виплатити пенсії. – пише DW.

Якщо підприємства на окупованих територіях Донбасу сплачують податки в державний бюджет, то це найкраще підтвердження, що власники підприємств не визнають ніяких "ДНР" чи "ЛНР", зазначив у розмові з DW голова Комітету економістів України Андрій Новак. За його словами, українська влада опинилася в такій собі "пікантній ситуації", коли податки сплачуються, а виплати не здійснюються. Однак, на думку експерта, у цієї проблеми немає суто законодавчого рішення. "Адже з політичної точки зору підтримувати сепаратистські переконання мешканців Донбасу сьогоднішній владі в умовах війни не личить. Крім того, немає і фізичної можливості доставляти туди гроші", – зазначає експерт.

Тепер містяни цих областей і самопроголошених республік не хочуть приймати такі перспективи. Навіть ті деякі, які вбачали у столиці київську хунту, а на заході – баЕндерівців, хочуть повернення, до тих майданутих.  Ff1Svv4VpJc FYutkQqjoI4 nQl8Iw4oLLA ZV0MzZ59z5o XPyczniiSis wD926LnMlxQ TfGoHVuO91Q

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось такі оголошення почали з’являтись на території, яка ще вчора приймала всі абсурдні дії/закони влади «Новоросії».

Люди, які й так багато винесли: революцію, майдан, війну, готують новий інцидент, який, можливо, знову переросте у щось масове.

А поки люди все більше обурюються, Росія простягає до східної України свої пазурі. Нещодавно було завезено новий гуманітарний конвой: У Донецьк та Луганськ прибув вже сьомий «гуманітарний конвой» з Російської Федерації.

Про це повідомляє російське агентство ТАСС із посиланням на заступника начальника Національного управління в кризових ситуаціях МНС Росії Олега Воронова.

Колона складається більше ніж із 70 вантажівок, які, за словами Воронова, везуть 450 тон вантажу. 54 відправили до Донецька, 20 – у Луганськ.

Окрім того, як переконують росіяни, проходження вантажу контролюють спостерігачі ОБСЄ та українські прикордонники. Одночасно українська державна прикордонна служба про свою участь у цьому процесі не повідомляє.

 

Автор: Yavkubi‡агрузка...