Скандал навколо національного відбору на "Євробачення-2019" не вщухає. В Мережі продовжуть з'являтися різноманітні заяви відомих людей з цього приводу.

Нагадаємо, після перемоги співачки Maruv на національному відборі НСТУ запропонували артистці контракт, який вона відмовилась підписувати. Анна Корсун назвали прописані у ньому умови "кабальними" і відмовилась від поїздки на "Євробачення-2019".

Пізніше від поїздки відмовились і всі інші фіналісти Національного відбору. У підсумку Україна вирішила взагалі відмовитись від поїздки в Тель-Авів.

Проте нещодавно в Мережі з'явилась інформація, що члену журі Національного відбору, дозволили їхати на Євробачення-2019 в Тель-Авів.

Про це повідомила член правління НСТУ Олександра Кольцова у ході спілкування з журналістами. Проте вона назвала одну умову.

"До 10 березня дедлайн. До 10 березня Андрій Данилко може зробити пропозицію. І ми будемо чекати на наступний виток обговорення, чи може він, який має концерти в Росії, їхати від України вдруге. Але ми вдячні Данилку за його готовність", – зазначила вона.

До слова, напередодні, Данилко розповів у студії російського каналу НТВ про скандал навколо відбіркового етапу в Україні. Він жартома заявив, що поїде представляти Україну на Євробачення, якщо доведеться.

"Якщо вже доведеться, звичайно, це гумор, я дістану свої обладунки, начищену зірку і поїду рятувати ситуацію. Звичайно це жарт", – зазначив він.