До 12 вересня експерти вироблять пропозиції, які дозволять зняти у Митного союзу проблемні питання, пов'язані з підписанням Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це повідомив у Мінську президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Ми домовилися, що до 12 вересня робоча група виробить пропозиції, які дозволять зняти заклопотаність, яку висловлювала Російська Федерація, яка стосується Угоди про асоціацію України з ЄС", – сказав білоруський президент, підбиваючи підсумки мінської зустрічі.

Лукашенко підкреслив, що виробити ці пропозиції необхідно до ратифікації договору про асоціацію України з Євросоюзом. Він зауважив, що після ратифікації цього документу розмова і переговори України з Митним союзом про подальше економічне співробітництво та зону вільної торгівлі є безглуздими. За словами білоруського президента, подібну позицію займає і російська сторона.

Як відомо, зустріч з врегулювання ситуації в Донбасі у форматі Росія – Україна – ОБСЄ може відбутися в Мінську уже завтра. Як повідомив Олександр Лукашенко, на цьому наполягає Президент України Петро Порошенко.

Також Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що учасники мінської зустрічі мають різні позиції, але згодні з необхідністю компромісу.

Джерело: Телеканал новин 24