Камілла Муратова із Запоріжжя вже понад три роки страждає від нападів фокальної епілепсії, які у дитини не могли діагностувати впродовж двох років.

«Обстежувалися і лікувалися в Україні та Мінську. Випробували всі можливі і нічого не допомагає (стає тільки гірше). Камілла мужньо пережила 7 реанімації. Маємо рецидив, щоденні численні напади тривалістю до 4 хвилин, з інтервалом 3-8 хвилин. За 1 доба їх налічується до 90 нападів», – розповідає мама дівчинки.

За припущеннями лікарів, причиною захворювання став перенесений ще в утробі дитини герпетичний енцефаліт, а епілепсія стала наслідком. До того ж у разі дитини “фармакорезистентний перебіг хвороби” – це коли жоден препарат не допомагає. Тож єдиний вихід – це хірургічне втручання на мозку дівчинки для видалення вогнища хвороби.

“За підсумками наших обстежень, вогнище, яке потрібно видалити, розміщене глибоко на тім’яній ділянці правої півкулі… українські та білоруські лікарі відмовилися від хірургії, бо дуже важке місце. Ми знайшли нейрохірурга в Туреччині, який по проходженню додаткових обстежень, вивчив матеріал і погодився прооперувати Каміллу. Шанси дуже великі на успіх”, – каже мама дівчинки.

Вартість послуг нейрохірурга в клініці коштує $18.500, і ці кошти родині потрібно було зібрати за місяць. Більшу частину їм зібрати таки вдалося, але ще не вистачає кількох тисяч доларів, а операція має відбутись вже найближчого тижня. Родина дівчинки просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 1689 5556

МУРАТОВА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА