Кілька тривожних хвилин довелося пережити віруючим у битком набибитому храмі у Вербну неділю. Це маленький храм Святителя Інокентія Херсонського, що на території філії Одеського університету внутрішніх справ у м.Херсоні, – передає Корупція Інфо

Популярне: Жахлива пожежа, яка нікого не залишить байдужим!

 

Коли церква заповнилася народом майже до відмови, біля порогу з'явився якийсь п'яний чоловік років тридцяти. На очах кількох парафіян він вийняв з кишені пістолет, впевнився, що патрони там є, і вставив її назад до  клацання.

Перелякані жінки (в т. ч. і з маленькими дітьми) побоювалися, що незнайомець прийшов з недобрими намірами — про теракти в церквах і мечетях інформація нині мало не щодня розповідають. Проте постріли не прогриміли, так як зброя у порушника зуміли забрати.

Про подальший розвиток подій розповідає начальник Херсонського відділу Національної поліції Олександр Говорун:

— Громадянин, який проживає в Північному мікрорайоні, дійсно з'явився в храм з пістолетом. Чоловік підійшов до батюшки і запитав, чи можна йому перебувати тут зі зброєю. Батюшка попросив його віддати зброю, а тим часом прибув наряд поліції. У 32-річного городянина, який виявився раніше судимим за зберігання наркотиків, вилучили незареєстрований травматичний пістолет 9-го калібру виробництва Туреччини. Він був заряджений 6 шумовими патронами. Але оскільки громадського порядку городянин не порушував, після дачі свідчень його відпустили. Однак за фактом розпочато кримінальне провадження. І херсонцю, який пояснив, що пістолет носив тільки для самооборони, доведеться постати перед судом.

Настоятель храму Чорней Олександр пригадав, що в його практиці був випадок, коли сюди прийшов охоронець і поцікавився, чи можна в церкві перебувати зі зброєю. І отримав категоричну відповідь — не можна. Але той візитер з'явився, коли в храмі не йшла служба і не було людей. А ось у Вербну неділю людей тут виявилося предостатньо.

— Коли я побачив, як незнайомий чоловік в оточенні безлічі парафіян витягає з кишені пістолет, я злякався за людей. Тому підійшов і забрав зброю. Тоді я не думав, заряджений пістолет і якими кулями — просто розумів, що потрібно запобігти нещастя, захистити людей, — скромно розповів про те, що трапилося Олександр Чорней