До кінця червня у Львові знову запрацюють термінали для продажу квитків на трамваї
Львів'яни вже майже місяць не можуть купити квитків у терміналах. Банк, через який приймалися платежі, припинив співпрацю з комунальним підприємством. Тепер комунальники знайшли нового партнера і невдовзі термінали знову видаватимуть квитки на трамваї та тролейбуси.

«Закінчується написання програмної частини і ми її протестуємо на одному – двох терміналах. Потім розмножимо на решту. Ми очікуємо, що до кінця червня запустимо її на всіх терміналах», -зауважив інженер ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Перепелюк.

Термінали для водіїв – це хороша альтернатива ручному рахуванню, адже вони не будуть відволікатися під час поїздки. 

«Було б добре, якби люди взагалі купували квитки, а не зайцем їздили. Це і наша зарплата і їхній комфорт. Купували б квитки, покращувався транспортний засіб, на якому вони їздять. Набагато легше було б. Не відволікався від їзди, не продавав людям під час руху квитків», – наголосив водій трамвая Олександр Савченко.

Львів`яни бояться довіряти терміналам, бо вони не завжди справно працюють. 

«Я не звик до них. По-перше, вони у такому поганому стані і ніколи не працюють коректно. Мені особисто не зручно ними користуватися. Якби вони були б у належному вигляді, швидко та оперативно можна було б купити квиток, то так», – наголосив львів`янин Іван Теліш.

«Не завжди терміналами користуюся, бо іноді не встигаю, коли трамвай їде. Трохи довго завантажує програми. Не завжди, але так буває», – додала жителька Львова Ольга Катик.

Зараз термінали хоч і працюють, проте придбати квитків тут не можна. Загалом У Львові вже встановили 78 таких пристроїв. 

Джерело: Корупція.Інфо