Президент України Петро Порошенко вирішив провести перестановки в АП напередодні нового політичного сезону

Стало відомо, що в команду президента увійде Сергій Марченко, який раніше працював заступником голови Міністерства фінансів. З’явилася інформація про те, що Марченко обійме посаду заступника керівника адміністрації з питань реформ і інновацій.

Таким чином, підтвердилася інформація журналістів про те, що Дмитро Шимків, який зараз займає цю посаду, подає у відставку перед початком політичного сезону.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

“Питання з відставкою Шимківа остаточно вирішене. Відомо, що до кінця тижня його вже не буде в адміністрації Порошенко. 3 вересня в звільнений кабінет зайде Сергій Марченко, який раніше працював з Данилюком в Мінфіні”, – заявило джерело в оточенні президента.

Відзначимо, що раніше Марченко працював заступником очільника Мінфіну Олександра Данилюка. У 2016 році в профільне відомство його привів саме звільнений нині міністр.

У декларації за минулий рік він вказав зарплату в розмірі 857 417 грн. і пенсію – 31593. Варто відзначити, що майже половину заробленого чиновник віддав на навчання своєї дитини.

Разом з дружиною Марченко задекларував 30 тисяч доларів “кешем”. На сім’ю записані дві квартири в столиці, а ось особистого транспорту у екс-заступника голови Мінфіну немає. Він був “змушений” безкоштовно користуватися Honda CR-V, яка належить невідомому громадянину Олександру Моргунову.

Нагадаємо, у День незалежності, 24 серпня, президент Петро Порошенко заявив, що наполягатиме на закріпленні в Конституції намірів України стати членом ЄС і НАТО. Порошенко повідомив, що юристи знайшли формулу, як це реалізувати оптимально та швидко". Гарант пообіцяв, що відповідний законопроект буде зареєстрований уже до початку нової парламентської сесії на початку вересня.

Окрім того Петро Порошенко планує відвідати засідання Генеральної асамблеї ООН, яке відбудеться в Нью-Йорку у вересні. Однак, повноцінна зустріч з президентом США Дональдом Трампом малоймовірна.