У зв’язку з підвищенням ціни на пальне перевізники вимагають збільшити вартість проїзду в транспорті міжміського сполучення. У ЛОДА зазначили, що в останній тиждень через зниження ціни на бензин конфлікт вдалося владнати, проте уникнути подорожчання вартості проїзду неможливо.

Про це в ефірі ТРК Львів заявив голова ЛОДА Олег Синютка, повідомляє ІА Корупція Інфо.

«Максимум у квітні така зміна вартості проїзду скоріш за все відбудеться. Я не вірю в те, що вартість пального впаде настільки низько, що ми зможемо не змінювати вартість проїзду», – сказав О. Синютка.Але сьогодні перевізники повинні працювати за старими тарифами. Адже будь-яке порушення в русі транспорту каратиметься.

«Нині будь-яке з’їжджання з маршруту чи ненадання послуг транспортними підприємствами є недопустимим. Ми чітко дали зрозуміти перевізникам, що той, хто не  підтримуватиме людей у такий складний період, повинен працювати за межами Львівської області», – зазначив голова ЛОДА.

Сьогодні два підприємства не дотримуються вимог перевезення. Їх керівників уже попередили. Якщо ситуація повториться, то у Львівській області ці підприємства не працюватимуть.‡агрузка...