У Львові, у військовому госпіталі на лікуванні уже декілька сотень учасників АТО. Щоправда, кількість хворих зростає з кожним днем. Цими вихідними у військовий госпіталь прибула група поранених з Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. До слова, пацієнти закладу не лише мешканці Львівської області, а й зі всієї України. Військовий госпіталь є одним з найзразковіших у Західній Україні. І вважається в питаннях надання нейрохірургічної допомоги- профільним лікувальним закладом.

 
Пан Микола у зоні АТО був з травня. Чоловік розповідає, те що йому довелось пережити не передати словами. Каже, кожен день відзначав у календарику, а 7-го серпня – навіть думав, що цей день у його житті останній. Саме тоді, отримав поранення від осколку "Град". На щастя друг – допоміг. "Дякуючи другові, який мене взяв, затягнув під прикриття. І потім наклав жгут і все нормально", – розповів пан Микола.
 
Володимира Бог теж вберіг від смерті. Юнакові лише 19. У військо записався добровольцем. Зараз у нього поранені ноги. Та амбіцій багато. Каже, на фронті зрозумів, що хоче бути у майбутньому Генералом. А наразі мрія лише одна: "Хочу, щоб це все уже закінчилось, і щоб не прийшлося знову мені повертатись, хоча б я знову хотів поїхати".
 
 Як Микола, так і Володимир– лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. На сьогодні тут перебуває понад сто бійців. Загалом медичну допомогу отримало 600 учасників АТО. У закладі кажуть, із ліками не проблема. Бракує лише іноді надсучасного обладнання. 
 
Чимало військових лікарів з госпіталю зараз перебувають у зоні АТО. До того ж на Яворівському полігоні окрім військових тренуються і медики. Тут розгорнули мобільний військовий шпиталь. У ньому лікарі із Західної України відточують свою майстерність. Після тренувань, як медики, так і військові знову поїдуть на Схід. 

Також, у вівторок, 19 серпня, о 16:30 військовий літак доставить до Львова сімох військових, які загинули в зоні АТО в суботу, 16 серпня.Двоє з них служили у 24-й військовій механізованій бригаді, п’ятеро – у 80-й військовій аеромобільній бригаді, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Загиблих Героїв перевезуть у морг. Поховання заплановані на середу, 20 серпня, у Львові та в населених пунктах області.

Джерела: Lviv.tv та Zaxid.NET