Стежимо за ходом подій в онлайн-режимі

Сьогодні, 31 березня 2019 року, в Україні стартував перший тур виборів президента.  Виборчі дільниці відкрилися о 8 ранку і пропрацюють до 20:00.

11:25 Голова Верховної Ради Андрій Парубій проголосував на виборах президента України.  Він голосував у Будинку офіцерів ЗСУ в Києві.

"Я голосував за Україну, перш за все. І я розумію, що сьогодні вибори президента є особливо важливими … Президент України – це, перш за все, Головнокомандувач країни, і тому сьогодні наш фронт йде по всіх виборчих дільницях", – сказав він журналістам  після голосування.

11:22 Другий президент України (1994 – 2005 рр) Леонід Кучма з дружиною проголосували на виборах глави держави.  За його словами, він голосував за досягнення миру в Україні.

"Ми часто згадуємо це слово, а конкретних якихось заходів – практично нічого не робимо. Ми сподіваємося, що до нас хтось прийде і наші проблеми вирішить, в тому числі, і проблему Донбасу, Криму і так далі. Перш за все,  треба показати, що ми сильні, здатні вирішувати самі проблеми, тоді набагато більше бажаючих буде в світі – в Європі, в Америці – нас підтримати і досягти разом тієї перемоги, яку ми так сьогодні хочемо ", – заявив він.

11:00 У Києві жінка народила на виборчій дільниці, розташованій в одному з пологових будинків на Подолі.  Новонародженої виявилася дівчинка, а новоспечена мама встигла виконати свій громадянський обов'язок.

10:52 Посол США в Україні Йованович зробила заяву щодо виборів і закликала скористатися можливістю визначити майбутнє своєї країни.

10:48 У Варшаві відзначається досить висока явка українських виборців, який прийшли голосувати в посольство, тому в Польщі на голосування утворилася величезна черга.