Під час офіційної зустрічі з послами НАТО, до Зеленського підійшов дідусь і щось почав шепотіти на вухо.

Президент не проігнорував літню людину і після зустрічі щось записав у свій телефон.

Сайт  ELISE JOURNAL, перший повідомив всі подробиці, посилаючись на Наталю Абрамову, яка залишила допис про цю подію в себе на сторінці у фейсбук.

З'явилися фото президента України Володимира Зеленського, який залишає Офіс президента після зустрічі з главами представництв ЄС і НАТО, яка відбулася 24 липня.

Як видно на фото, на виході до Зеленському підійшов літній чоловік в тюбетейці, після чого президент записав щось у свій телефон. Потім до нього підійшов ще один чоловік.

Подаємо допис Наталі Абрамової, в оригіналі:

Вчинок, гідний людини:

Під час офіційної зустрічі з послами НАТО, до Зеленському підійшов дідусь і щось почав шепотіти на вухо.

Президент не проігнорував літньої людини і після зустрічі щось записав у свій телефон.

Як стало відомо, до Президента підійшов біженець з Криму, який вимушено втік від переслідувань.

Старий 4 роки поневіряється по Києву в пошуку хоч якогось житла і їжі, хоча колишній Президент Порошенко обіцяв йому житло і навіть знімав пропагандистський фільм зі старим. В кінцевому підсумку дідусеві заборонили відвідувати АП, а охорона Порошенко і зовсім загрожувала вбити нещасного.

Як зазначають користувачі соціальниї мереж, це вчинок гідний президента, окрім того, українці обговорюють реакцію делегації на цей вчинок, вони були мягко кажучи, приголомшені. 

Сьогодні, 25 липня Зеленський особисто доручив знайти старому житло і вже через кілька годин питання було вирішене!

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський на зустрічі з Групою послів країн "Великої сімки" та главами представництв ЄС і НАТО обговорив свою програму реформ.

"Основна увага під час зустрічі була приділена глибинним реформам, які здійснює Україна, та підтримці зусиль президента і його команди з боку міжнародних партнерів", – повідомили в офісі Зеленського.

Глава української держави відзначив потужну та постійну проукраїнську позицію дипломатів.

Зеленський також подякував представникам іноземних держав за участь міжнародних спостерігачів в роботі на дострокових виборах до Верховної Ради.

Дипломати "висловили готовність надавати широку підтримку реалізації амбітної програми реформ, яка була оголошена главою держави раніше".