Батько Фахріє Евджен помер в лікарні 12 лютого. Актриса і її сім’я переживають велике потрясіння, адже вони до останнього вірили, що хворобу вдасться перемогти. Зараз поруч з Фахрі перебуває її зірковий чоловік Бурак Озчівіт.

Турецькі ЗМІ повідомили, що рано зранку 12 лютого Рамазан Фахріє Евджен помер після тривалої боротьби з раком. Чоловікові поставили діагноз близько двох років тому. Зростання пухлини прогресувало, тому пацієнтові довелося видалити частину шлунка. Лікарі сподівалися, що операція допоможе запобігти поширенню метастаз, але зусилля виявилися марними.

Як повідомляють інсайдери, для актриси і її матері звістка стала несподіванкою. В останні дні життя стан Рамазана різко погіршився, але родичі вірили в диво. Поки невідомо, де і коли відбудеться похорон. Члени сім’ї Фахріє Евджен ще не підтвердили сумну новину.

Фахріє Евджен завжди була дуже близька з батьками. Саме вони першими помітили творчий потенціал дочки і підтримали її бажання стати актрисою. Спочатку артистці діставалися епізодичні ролі, але в 2013 році вона зіграла головну героїню в серіалі «Корольок – пташка співоча». Саме після цього кар’єра Фахрі різко пішла вгору.