Усіх відсторонили від роботи, правоохоронці порушили кримінальне провадження.

У спорткомплексі під Харковом не порозумілися дитячі наставники з вільної боротьби, внаслідок чого один із них опинився в лікарні зі зламаною щелепою. Тепер батьки побоюються віддавати дітей до тренерів-розбишак, ідеться в сюжеті ТСН.19:30, передає Корупція.Інфо.

На відео з камер спостереження помітно, як у залі для борців розминаються спортсмени, а троє їхніх наставників заходять до тренерської кімнати. Антон Чуєв та Дмитро Пирипилиця повертаються майже одразу, а от Іван Будник з’являється, похитуючись, лише за 15 хвилин. В самій тренерській камер немає, тому про те, що там відбувалося, розповідає друг Будника, оскільки самому тренеру через травму говорити складно. "Вийшов із зали – і одразу отримав удар. Пропустив удар від Антона Чуєва. Зразу впав, закрився, більше не пам’ятає. У Чуєва 100 кг, а в тебе 60", – пояснив приятель.

У спорткомплексі троє тренерів працюють з моменту його відкриття – вже чотири місяці. На заняттях зал ділять між собою, саме це і могло спричинити конфлікт. Друзі потерпілого припускають, що колеги заздрять Буднику через велику кількість вихованців. "У Вані майже 50 чоловік на тренуванні, у нього від 6 до 10. Він бачить, що більше людей, можна віджимати людей на тренування та в подальшому піднімати своє ім’я", – припускає Євген Насонов. Почути версію інших учасників конфлікту не вдається, бо Чуєв та Пирипилиця від інтерв’ю відмовляються.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Батьки юних спортсменів ситуацією шоковані та побоюються, що з такими тренерами їхні діти можуть опинитися у небезпеці. "Ми сподіваємося, що тренерів, які брали участь в останніх подіях, ми більше тут не побачимо", – каже мати вихованця спорткомплексу Олена Черняк. Адміністрація дослухалася і відсторонила від роботи усіх трьох чоловіків, їхню справу розслідує поліція. "У нас діти мають бути в безпеці. Такий інцидент неприпустимий в наших стінах", – твердить директор закладу Олексій Савельєв. Правоохоронці ж обіцяють неупереджене слідство. "Особи встановлено. Після проведення всіх експертиз буде передано справу в прокуратуру для повідомлення про підозру", – розповіла начальник сектору моніторингу Харківського районного відділу поліції Любов Луценко.

Друзі потерпілого тренера збирають гроші на його лікування, адже чоловіку вже зробили кілька операцій і планують нові. А з вихованцями усіх відсторонених наставників зараз займаються їхні коллеги, щоправда замість вільної боротьби діти поки вивчають самбо.