Справу колишнього слідчого одного з районних управлінь міліції м. Києва, якому інкримінується вчинення неправомірних дій стосовно учасників мирних акцій протесту 18 лютого 2014 року, Генеральна прокуратура направила до суду.

Як йдеться у повідомленні ГПУ, підозрюваному інкримінується фальсифікація матеріалів справи, незаконне затримання і притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинної особи за нібито участь у масових заворушеннях 18 лютого 2014 року. Це злочини, передбачені ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 371, ч. 2 ст. 372 КК України, передає Корупція.Інфо.Наразі вирішується питання та збираються докази щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших співучасників вчинення цих кримінальних правопорушень (працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суддів) та їх організаторів. Мова йде про 4 слідчих, прокурора прокуратури м. Києва та заступника прокурора Дніпровського району м. Києва. Останнього оголошено в розшук і судом надано згоду на його затримання.

Слідчим суддею стосовно підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. У випадку доведення його вини, йому загрожує позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.