Паспорти громадянина України у вигляді ID-картки, згідно змін до законодавства, будуть отримувати громадяни, які досягли 14-річного віку. – повідомляє Корупція.Інфо

Видавати їх будуть безкоштовно. Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко“Особи, які оформлюватимуть паспорт вперше у 14-річному віці, отримають документ зі строком дії на 4 роки. З 18 — паспорт видаватиметься вже на 10 років. Обмежений строк дії документа у віці від 14 до 18 років відповідає світовій практиці та обумовлений суттєвими фізіологічними змінами у даний період”, — сказав Б.Наливайко.

Оформити паспорти у вигляді ID-картки можуть всі бажаючі.

“Найчастіше паспорт нового зразка хочуть отримати громадяни, яким необхідно внести зміни до попереднього паспорту. Наприклад, замість вклеювання фотокарток при досягненні 25- та 45-річного віку, у випадках зміни прізвища. А також замість втрачених або зіпсованих документів. Проте поспішати із заміною документів не потрібно, бо це процес планомірний і довготривалий”, — наголосив начальник управління.