В Україні правила дорожнього руху будуть оформлені як закон, а не як постанова Кабінету міністрів. Про це в інтерв'ю 112.ua розповів начальник відділу нагляду за станом доріг управління безпеки дорожнього руху департаменту превентивної діяльності Нацполіціі України, підполковник поліції Станіслав Мізін, – передає Корупція Інфо

Популярне: Мене пропустили: автоледі спровокувала жорстку ДТП у Дніпрі. Фото вражають!

 

"У нас правила дорожнього руху майже повністю відповідають європейським. Вони прописані нормально, правильно. Наразі у Верховній Раді зареєстровано новий законопроект "Про дорожній рух і його безпеку". Згідно з документом, планується, щоб ПДР були оформлені саме як закон, а не як постанова Кабміну. Якщо цей законопроект або аналогічний буде ухвалено, то правила дорожнього руху будуть затверджені законом. І особа, яка порушуватиме правила дорожнього руху, буде порушувати закон, а не постанову Кабміну, як зараз. Відповідно – можна буде посилювати відповідальність за порушення ПДР", – розповів Мізін.

Крім того, він додав, що цілком може бути, що ПДР оформлять у кодекс: "Можливо, навіть окремий Кодекс про дорожній рух, щоб відповідальність за порушення правил дорожнього руху була не в загальному адміністративному кодексі".