Народний обранець від монобільшості ВРУ “Слуги народу” Максим Бужанський жорстко звернувся до Генерального прокурора Руслана Рябошапки. Депутат висунув чиновнику умову про зняття недоторканності з Петра Порошенка.

Максим Бужанський написав про це на своєму Telegram-каналі.

За його словами, генеральний прокурор Руслан Рябошапка на протязі 2-х днів, тобто до четверга 28 листопада, зобов’язаний внести до Верховної Ради подання про зняття з екс-президента Петра Порошенка депутатської недоторканності. Якщо так і станеться, вже в п’ятницю збереться регламентний комітет, а до вівторка пройде голосування в сесійній залі.

“Слуга народу” заявив, що якщо Рябошапка його не послухає і не зробить цього, то усвідомлено дасть Порошенку прикритися політичними акціями протесту, які будуть присвячені зустрічі в “нормандському форматі”.

Бужанський також підкреслив, що бездіяльність генпрокурора підтвердить його причетність до команди Порошенка. Народний депутат нагадав Рябошапці, що вже 7 грудня буде рівно 100 днів, як той приступив до своїх обов’язків, і його дії в наступні дві доби стануть основою кадрових висновків Верховної Ради.