Прагнучи зробити одруження найбільш хвилюючою і урочистою подією у своєму житті, наречений і наречена в індійському штаті Карнатака вирішили за кілька днів до нього провести красиву передвесільну фотозйомку в покинутому місті на березі річки Кавері.

На жаль, задумка обернулася трагедією: наречений і наречена загинули під час фотосету, пише The Times of India.

Видання повідомляє, що весілля 28-річного Чандру і 20-річної Шашікали повинно було пройти 22 листопада, тому у пари було достатньо часу для того, щоб сфотографуватися з родичами посеред річки.

Молоді люди орендували два човни, в одному з яких перебували фотографи і члени сім’ї, а в іншій – вони самі з двома людьми.

Коли човен пішов на 30 метрів від берега, Шашікала встала на весь зріст, позуючи фотографам. На жаль, через взуття на високих підборах вона втратила рівновагу і впала в річку. Чандру намагався врятувати кохану, але в метушні судно перевернулося, і теж потонув.

Крім них на борту перебували рибалка і один з родичів нареченого. Рибак зміг спливти до берега, а родича врятували люди, які знаходилися на березі. Вони негайно звернулися в поліцію.

На жаль, прибулі на місце трагедії рятувальники змогли лише дістати тіла загиблих з води.