Минула доба у зоні АТО відзначилась пожвавленням з боку бойовиків. Загалом, найманці 47 разів атакували позиції сил АТО, проте жодна з таких спроб штурму не була успішною.

 Про це у п'ятницю вранці звітує прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook.  

Зокрема, поблизу населеного пункту Нікішино, бойовики тричі робили спроби штурмувати позиції військових, проте отримали гідну відсіч з боку бійців АТО. Вогнем з усіх наявних стволів при активній підтримці артилерії силовики змусили ворога тікати з поля бою. 

"Сепаратисти та російські найманці постійно несуть великі втрати і скаржаться своїм господарям на власну мілітарну неспроможність", – наголошується у прес-центрі. 

Крім того, влучну стрільбу продемонстрували бойові розрахунки зенітників сил АТО. В одному з секторів відповідальності сил АТО, українські воїни вправним пострілом із ЗУ-23-2 "позбавили зору" повітряну розвідку найманців. При спробі прольоту над нашими позиціями було збито безпілотник, йомовірно виробництва РФ.

В той же час, бойовики продовжують із застосуванням мінометного вогню та реактивної артилерії кидатися у наступ на позиції українських "кіборгів", які боронять Донецький аеропорт , проте, у штабі наголошують, що  кожен такий напад отримує гідну збройну відсіч.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів