Сьогодні, 20 травня, Володимир Зеленський приніс у Верховній Раді присягу на вірність народу України і отримав президентські регалії – булаву, гербову печатку, знак президента і посвідчення глави держави. І ось з останнім якраз і відбувся неприємний казус.

Після того, як Зеленський отримав посвідчення з рук глави ЦВК Тетяни Сліпачук, він повернув його назад на оксамитову подушку солдату з президентського полку.

Той,  карбуючим кроком відійшов від трибуни і виконавши стройовий прийом "кругом" повернувся обличчям до залу. Саме в цей момент посвідчення і злетіло з подушки і впало на підлогу. Однак, хтось дуже швидко відреагував на це, підняв президентське посвідчення з підлоги, і поставив їх назад.

Сам же президент Зеленський в цей момент слухав главу Конституційного суду Наталію Шапталу і не бачив, що сталося у нього за спиною.

Раніше повідомлялося, що Зеленський запропонував подати у відставку Гройсману і його Кабміну. А також заявив про розпуск Ради.

Також ми розповідали, що Зеленський перейшов на російську мову під час слів про необхідність миру. "Нам цю війну закінчувати", – заявив президент.