добродомов

Фракція «Самопоміч» працює тільки на те, щоб рано чи пізно їх лідер Андрій Садовий став президентом.

Про це заявив депутат від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Добродомов в інтерв'ю «Главкому», передає Корупція.Інфо

Добродомов зізнався, що його запрошували приєднатися до створення повноцінної депутатської групи «Укроп».

«Запрошували, але я відмовився. Я позитивно до цього ставлюся, як би це не дивно звучало. У нас же, насправді, немає опозиції. Є формування з Партії регіонів, але я не вважаю їх опозцією. Таким чином «Укроп» має стати конструктивною опозицією », – розповів народний депутат.

Він пояснив, чому відмовився в нього вступити.

«Ми йдемо на місцеві вибори «Народним контролем» – це громадський рух. Ми збираємо всю активну громадськість і говоримо: народ, визначайтеся самі, ми вам просто даємо законну платформу. 4 липня плануємо провести з'їзд », – зазначив Добродомов.

Нардеп підкреслив, що рух «Народний контроль», на відміну від «Самопомочі», не носить характер лідерського типу.

«У «Самопомочі»інші цілі. Садового я знаю років 12 – для вас він один, а я знаю його зовсім іншого … У мене багато питань до нього про діяльність у Львові, багато скандалів, пов'язаних з майном, з Євро-2012. Для мене дуже важливо, щоб в наш рух потрапило якомога більше адекватних людей, тому я особисто їжджу по Україні. Це не принцип «Самопомочі». «Самопоміч» працює на одне – щоб рано чи пізно їх лідер став президентом. Наш рух не носить характеру лідерського типу. Ви коли-небудь чули про те, щоб я називав себе лідером партії? », – розповів Добродомов