добродомов

Народний депутат Дмитро Добродомов, який обирався до ВР по мажоритарному округу №115 (Сихівський район Львова), працює над створенням власної політичної партії «Народний контроль».

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на LB.ua.

Наприкінці червня відбудеться з’їзд нової партії «Народний контроль», яка раніше була громадською організацією. Очолював її Дмитро Добродомов. Партія «Народний контроль» орієнтована на участь у місцевих виборах.

Народний депутат підтвердив, що створює партію.«Ми не будуємо партію лідерського типу. Важливо, щоб ініціатива йшла з регіонів. Сьогодні у нас вже 13 місцевих осередків, вісім з них я вже об’їхав», – розповів Добродомов.  

Видання пише, що політичну активність Добродомова курує заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук. Фінансову сторону, за даними окремих джерел, нібито забезпечує легендарний «Пупс», головний спонсор ВО «Свобода» Ігор Кривецький.

«Щодо Ковальчука Добродомов зв’язок фактично підтвердив – «так, це – мій друг і ми часто спілкуємося». Щодо Кривецького – категорично заперечив: «Я вже не перший раз чую ці плітки, але наполягаю на тому, що це – саме плітки, нічого спільного з дійсністю не має», – пише LB.ua.

13 березня 2015 року, згідно з даними Єдиного реєстру громадських формувань було зареєстровано політичну партію «Громадський рух «Народний контроль».