Прагнення президента України Володимира Зеленського сконцентрувати в своїх руках всю повноту влади таїть в собі дуже серйозні ризики.

Про це заявила Віце-президент комітету Асоціації «Україна-ЄС», депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

На думку євродепутата, що представляє в законодавчому органі Євросоюзу Німеччину, попереджає, що в Україні навіть може початися новий Майдан, причому, далеко не факт, що це буде мирний протест.Віола фон Крамон-Таубадель наголосила, що будування Володимиром Зеленським жорсткої вертикалі влади, пов’язане з величезними ризиками. На думку євродепутата, вже через два роки український народ може прокинутися в абсолютно іншій країні, і буде в шоці від цієї нової системи.

Вона підкреслила, що в Україні обов’язково повинен працювати механізм стримування і противаг. Концентрація влади в одних руках – дуже небезпечне явище, і це може привести до нового Майдану в Україні. Причому, далеко не факт, що протести будуть мирними.

«В країні повинен бути сильний парламент. Те, що ми бачимо, це свого роду сліпе голосування. Занадто багато на кону, занадто багато чого можна втратити. І якщо люди не будуть задоволені, я маю на увазі тих, хто повертається з війни, тих, у кого є зброя – наступний Майдан не буде мирним», – зазначила Віола фон Крамон-Таубадель.