Парубій осадив нардепа за критику військового керівництва.

Глава Верховної Ради Андрій Парубій назвав неприйнятною поведінку нардепа з групи "Воля народу" Сергія Мельничука в сесійній залі, передає Корупція. інфо

На засіданні парламенту 8 лютого Мельничук розкритикував міністра оборони Степана Півторака і армійське керівництво.

"Міністерство оборони очолює людина, яку там бути не повинно. Це міністр оборони і міліціонер, який фактично гробить українську армію. Генеральний штаб очолює Вітя" Катафалк "(Віктор Муженко), на якому кров наших братів.

"Укроборонпром", комітет оборони і їх зв'язку очолює корупціонер, який стріляв людині в ногу і намагається ухилитися від відповідальності. І це все замовчується. А нас, депутатів, намагаються звинуватити, що ми не голосуємо за спецконфіскацію. А міністр оборони – 1,2 млрд невиконання за минулий рік ", – заявив Мельничук.

Парубій миттєво відреагував на звинувачення.

"Я вважаю неприйнятним, щоб ми в залі ВР говорили такі висловлювання про міністра оборони і про іншому вищому керівництві нашої армії. Це удар в спину української армії, інакше я цього трактувати не можу", – підкреслив спікер.

Популярне: Розпуста по-українськи: київського священика знайшли мертвим в сауні з проститутками. Ви онімієте від побаченого (ВІДЕО)

Верховна Рада 7 лютого відкрила шосту сесію. Спікер парламенту Андрій Парубій встиг публічно присоромити народних депутатів, які прогулюють роботу.