Дочки депутата Київради Олександра Лойфенфельда пощастило народитися в заможній родині. Тато дівчини займає не тільки високий пост, але і успішно веде бізнес. – повідомляє Корупція.Інфо

У 2013 році він зайняв 164 місце в списку журналу "Фокус", як один із 200 найбагатших українців. Його стан оцінюється в $50,4 млн, при цьому політик виховує єдину дочку.

Так, що Інеса Лойфенфельд може дозволити собі, якщо і не все, то дуже багато.

Наприклад, 1 травня дівчина вирушила на відкриття клубу "City beach club" в Києві, де на приватній вечірці для гостей тусовки співали Світлана Лобода і група "Час і Скло". Незважаючи на прохолодний вечір на майданчику під відкритим небом біля басейнів дочка Лойфенфельда ходила в довгій вечірній сукні з відкритими плечима.

Дівчина із задоволенням позувала фотографам. А 2 травня, коли вся країна обговорювала трагедію в Одесі, Інеса була зайнята самолюбуванням – виставляла кадри з тієї самої тусовки в соцмережі.

А вже наступного дня дівчина вирішила показати ще більше – власні соски. Вона виставила на сторінці Вконтакте знімок, на якому позує в кофтині, без нижньої білизни. У приміщенні, де Інеса зволила себе фотографувати, мабуть, було холодно. І на кадрі чітко видно її стирчать принади.
188057

Зазначимо, що дочка Лойфенфельда – одна з найбільш завидних наречених України. Напередодні 18-річчя татко подарував їй будинок, площею близько 500 кв. м. Але побудований він був у Пущі Водиці на місці нежитлового приміщення одного з комунальних підприємств міста. У лютому 2013 року Київська міськрада безкоштовно виділив Інесі Лойфенфельд 10 соток землі, на яких побудовано її будинок. І це в Пущі!

З листопада минулого року прокуратура Києва намагається довести в своєму позові незаконність такого рішення Київради. Земля була передана дочки депутата без проекту землеустрою, з незаконним зміною цільового використання, а сам ділянку виділили без попереднього вилучення у попереднього власника.