Дочка народного депутата України Михайла Добкіна Алла показала фото першої прогулянки зі своїм первістком.

Відзначимо, дитину вона народила 22 жовтня. Хлопчик з’явився на світ з вагою 2,900 кг і зростом в 47 см. Назвали його Марком.

Варто відзначити, що народжувала Алла Добкіна у Відні. Раніше вона пояснила, що її лікар вже давно живе у Відні і саме тому, вона буде народжувати там. Тоді Алла також зізналася, що буде народжувати сама і її чоловік не буде присутній на пологах.

Фото першої сімейної прогулянки Алла Добкіна опублікувала на своїй сторінці в Instagram пізно ввечері 25 жовтня.

На знімку вона обіймає чоловіка, який тримає дитячу коляску сірого кольору. Коштують вони на освітленій вечірніми вогнями вулиці Відня.
 

Відзначимо, раніше Михайло Добкін у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook написав повідомлення про те, що він став дідом.

“Не хотів, але раз почали вітати в повідомленнях і в лічку – таки да, я став дідом! І дуже цьому радий!” – констатував Добкін.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


Крім того, радісною новиною поділився в соціальних мережах і хрещеник Добкіна, відомий телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний.

“Мої рідні! Тепер у вас повноцінна сім’я. З поповненням! Нехай росте здоровим і міцненькою на радість мамі і татові! І всім нам рідним і близьким” – написав продюсер.


Нагадаємо, в минулому році Алла Добкіна вийшла заміж. Весілля святкували в Туреччині в курортному місті Мармарис. На церемонії була в дизайнерській весільній сукні від нідерландського модного будинку Viktor Rolf вартістю $ 9 тисяч.

А на весільній церемонії в селі Лиман Харківської області Добкіна була одягнена в скромний брючний костюм і кросівки.