Тоня Паперна похвалилася розкішною фігурою в бікіні, відпочиваючи в теплих країнах

Антоніна Паперна – українська актриса театру і кіно, отримала популярність в Росії. Дівчина знялася в рейтингових серіалах «Відлига», «Кухня», фільмі «В зоні доступу любові».

Донька відомої української акторка Ольги Сумської, 29-річна Антоніна Паперна порадувала шанувальників в Instagram пікантним фото. Дівчина відправилася на відпочинок в райський Дубай, звідки вже встигла поділитися розкішним кадром в бікіні.

Кінематографічна біографія Антоніни Паперної почалася в студентські роки. Першою картиною, де з'явилася актриса, стала мелодрама 2009 року «Зовсім інше життя». Через три роки дівчина отримала більш значущу роль в серіалі «Час любити». І з тих пір дівчина отримала широку популярність.

У дівчини багато фанатів і вона часо ділиться з ними фотографіями. Нещодавно вона показала їм фото з відпочинку. Так, Тоня позувала під душем, похвалившись ідеальною фігурою. Варто відзначити, що подібним контентом знаменитість рідко балує фоловерів і зазвичай її аккаунт виглядає і провокаційно.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

🌴🌴🌴

Публикация от Тоня Паперная (@tonya_papernaya)

"🌴🌴🌴", – лаконічно підписала актриса. Фолловери взялися коментувати: "Яка ж хвілююча останнім годиною ти!!!!", "Тонечка красуня 💋💋💋💋💋", "Красунечка!!!🌷🌻🌹❤💗💖💟", "Богиня😍😍😍".